Ski-Town

NARTY SNOWBOARD SZCZYRK

Narty Szczyrk. Witamy na stronie internetowej SZKOŁY narciarsko-snowboardowej SkiTown W SZCZYRKU!
SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA SKITOWN SZCZYRK powstała z miłości do sportów zimowych, a w szczególności do narciarstwa i snowboardu. Założyli ją młodzi, pozytywnie nastawieni do świata ludzie, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas na śniegu ( i nie tylko ;)).
Jesteśmy zapalonymi pasjonatami tych sportów, dążymy do tego aby naszą pasją zarazić też innych!
Świeżość górskiego powietrza, surowe piękno ośnieżonych szczytów, kontakt z naturą, mnóstwo ruchu, słońce i wiatr we włosach – jeżeli jeszcze nie próbowałeś, na pewno nie pożałujesz!

Narty Szczyrk

Zrzeszamy grono świetnych, wykwalifikowanych instruktorów NARCIARSTWA ORAZ INSTRUKTORÓW SNOWBOARDU. Posiadają wieloletnie doświadczenie w nauce jazdy zarówno na nartach, jak i na desce. To ludzie pełni entuzjazmu, profesjonaliści, mający liczne sukcesy sportowe w tych dyscyplinach i potrafiący doskonale przekazać swoją wiedzę. Z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających kursantów. Najważniejsze jest jednak to, że kochają to co robią, a zajęcia nauki jazdy na nartach z nimi to czysta przyjemność.
Narty Szczyrk.
W naszej ofercie poza nauką jazdy , znajdziecie także profesjonalny serwis sprzętu narciarsko/snowboardowego. Dzięki czemu Wasz sprzęt zawsze będzie w pełni sprawny – oraz wypożyczalnię sprzętu, w której dopasujemy go odpowiednio do Waszych potrzeb i możliwości. Zapraszamy na narty w Szczyrku !!

Zasadach ochrony prywatności i przetwarzania danych osobowych Skitown S.C.

Zapraszamy wszystkich – w każdym wieku, zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem/snowboardem, jak i tych, których umiejętności wymagają tylko lekkiego PODszlifowania!