• en
  • pl

Instruktor snowboardu Szczyrk

Instruktor snowboardu Szczyrk

Skitown w Szczyrku oferuję naukę jazdy na snowboardzie na każdy stopniu zaawansowania, a więc będzie to zarówno nauka od podstaw, jak i doskonalenie wcześniej nabytych umiejętności. Instruktor snowboardu Szczyrk SkiTown bazując na wieloletnim doświadczeniu dopasowują program szkolenia indywidualnie pod każdego z kursantów.

Nigdy nie miałeś kontaktu z deską?

Nie mogłeś lepiej trafić! Dzięki naszym (sprawdzonym) metodom na pewno szybko się nauczysz 😉 W przystępny sposób przekażemy Ci swoje doświadczenie i wiedzę, i z pewnością, tak jak my, złapiesz „zimowego bakcyla”na snowboardzie w Szczyrku!

Chcesz poprawić swoją technikę?

Podczas zajęć będziemy doskonalić styl jazdy i wyeliminujemy złe nawyki. Elastyczność i odpowiednie kwalifikacje, pozwalają naszym instruktorom pracować także z bardzo dobrze jeżdżącymi osobami.

Instruktor snowboardu Szczyrk

Instruktor snowboardu Szczyrk

OFERUJEMY:

  • Szkolenia indywidualne.
  • Szkolenia grupowe.
  • Szkolenia dla dzieci.
  • Lekcje doszkalające na każdym poziomie zaawansowania.
Liczba osób 1 godzina* ze SKIPASSEM**
Wyciąg Krasnal
1 godzina* INNE WYCIĄGI***
(min. 2h)
1 120 zł 110 zł
2 190 zł 170 zł
3 240 zł 220 zł
4 280 zł 240 zł

 

* 1 godzina= 55 min., 2 godziny= 110 min. Itd.

** Przejazdy ucznia i instruktora w cenie lekcji

*** Do podanej ceny należy doliczyć kar­net dla kursanta

 

Regulamin szkoły

LOKALIZACJA:

Nasza szkoła usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu – Szczyrk, ul. Narciarska PRZY PARKINGU Szczyrk Mountain Resort W CZYRNEJ. Tuż obok niej, znajduje się świetny stok dla początkujących „Krasnal” . Bardziej zaawansowani narciarze korzystają z trudniejszych tras w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim, który także jest umiejscowiony w bliskim sąsiedztwie SkiTown.

Na miejscu można również skorzystać z wypożyczalni oraz serwisu sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Przed wypożyczalnią znajduje się parking na kilkaset samochodów.

Mapkę można znaleźć w zakładce KONTAKT. Szkoła narciarska Szczyrk Zaprasza.

Instruktor snowboardu Szczyrk.