Instruktor snowboardu Szczyrk

Instruktor snowboardu Szczyrk

Skitown w Szczyrku oferuję naukę jazdy na snowboardzie na każdy stopniu zaawansowania, a więc będzie to zarówno nauka od podstaw, jak i doskonalenie wcześniej nabytych umiejętności. Instruktor snowboardu Szczyrk SkiTown bazując na wieloletnim doświadczeniu dopasowują program szkolenia indywidualnie pod każdego z kursantów.

Nigdy nie miałeś kontaktu z deską?

Nie mogłeś lepiej trafić! Dlatego dzięki naszym (sprawdzonym) metodom na pewno szybko się nauczysz 😉 W przystępny sposób przekażemy Ci swoje doświadczenie i wiedzę, i z pewnością, tak jak my, złapiesz „zimowego bakcyla”na snowboardzie w Szczyrku!

Chcesz poprawić swoją technikę?

Podczas zajęć będziemy doskonalić styl jazdy i wyeliminujemy złe nawyki. Elastyczność i odpowiednie kwalifikacje niewątpliwie pozwalają naszym instruktorom pracować także z bardzo dobrze jeżdżącymi osobami.

OFERUJEMY:

  • Szkolenia indywidualne.
  • Szkolenia grupowe.
  • Szkolenia dla dzieci.
  • Lekcje doszkalające na każdym poziomie zaawansowania.

Cennik nauki jazdy na nartach i snowboardzie

LICZBA OSÓB

1 lekcja* ze SKIPASSEM**
Wyciąg Krasnal

1 lekcja* INNE WYCIĄGI
(min. 2h)

1

140zł

140 zł

2

200zł

190 zł

3

260zł

230 zł

4

300zł

260 zł

PAKIET LEKCJI***

6 lekcji INDYWIDUALNYCH (Wyciąg Krasnal**)

800zł

* 1 lekcja = 55 min., 2 lekcje = 110 min. Itd.

** Przejazdy ucznia i instruktora w cenie lekcji

*** Pakiet do wykorzystania w 3 dni

Regulamin szkoły

LOKALIZACJA:

Nasza szkoła usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu – Szczyrk, ul. Narciarska PRZY PARKINGU Szczyrk Mountain Resort W CZYRNEJ. Tuż obok niej, znajduje się świetny stok dla początkujących „Krasnal” . Bardziej zaawansowani narciarze korzystają z trudniejszych tras w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim, który także jest umiejscowiony w bliskim sąsiedztwie SkiTown.

Na miejscu można również skorzystać z wypożyczalni oraz serwisu sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Przed wypożyczalnią znajduje się parking na kilkaset samochodów.

Mapkę można znaleźć w zakładce KONTAKT. Szkoła narciarska Szczyrk Zaprasza.

Instruktor snowboardu Szczyrk.