• en
  • pl

Instruktor snowboardu Szczyrk

Instruktor snowboardu Szczyrk

Skitown w Szczyrku oferuję naukę jazdy na snowboardzie na każdy stopniu zaawansowania, a więc będzie to zarówno nauka od podstaw, jak i doskonalenie wcześniej nabytych umiejętności. Instruktor snowboardu Szczyrk SkiTown bazując na wieloletnim doświadczeniu dopasowują program szkolenia indywidualnie pod każdego z kursantów.

Nigdy nie miałeś kontaktu z deską?

Nie mogłeś lepiej trafić! Dzięki naszym (sprawdzonym) metodom na pewno szybko się nauczysz 😉 W przystępny sposób przekażemy Ci swoje doświadczenie i wiedzę, i z pewnością, tak jak my, złapiesz „zimowego bakcyla”na snowboardzie w Szczyrku!

Chcesz poprawić swoją technikę?

Podczas zajęć będziemy doskonalić styl jazdy i wyeliminujemy złe nawyki. Elastyczność i odpowiednie kwalifikacje, pozwalają naszym instruktorom pracować także z bardzo dobrze jeżdżącymi osobami.

Instruktor snowboardu Szczyrk

OFERUJEMY:

  • Szkolenia indywidualne.
  • Szkolenia grupowe.
  • Szkolenia dla dzieci.
  • Lekcje doszkalające na każdym poziomie zaawansowania.

Cennik szkoleń  (indywidualnych) narciarsko-snowboardowych Stok Krasnal

OSOBY CENA ZA OSOBĘ ZNIŻKI POWYŻEJ 3 DNI
1 80zł/h
2 60 zł/h
3 — 4 50 zł/h 10 %
5 — 8 40 zł/h 15 %

* do podanej ceny należy doliczyć kar­net dla instruktora oraz kursanta
* godzina lekcyjna trwa 55 minut

Cennik szkoleń (indywidualnych) narciarsko-snowboardowych Centralny ośrodek narciarski / Beskid sport arena / Szczyrk mountain resort(Szczyrk Gondola)

OSOBY CENA ZA OSOBĘ ZNIŻKI POWYŻEJ 3 DNI
1 100 zł/h
2 70 zł/h
3 — 4 55 zł/h 10 %
5 — 8 40 zł/h 15 %

* godzina lek­cyjna trwa 55 minut

 

LOKALIZACJA:

Nasza szkoła usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu – Szczyrk, ul. Narciarska PRZY PARKINGU Szczyrk Mountain Resort W CZYRNEJ. Tuż obok niej, znajduje się świetny stok dla początkujących „Krasnal” . Bardziej zaawansowani narciarze korzystają z trudniejszych tras w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim, który także jest umiejscowiony w bliskim sąsiedztwie SkiTown.

Na miejscu można również skorzystać z wypożyczalni oraz serwisu sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Przed wypożyczalnią znajduje się parking na kilkaset samochodów.

Mapkę można znaleźć w zakładce KONTAKT. Szkoła narciarska Szczyrk Zaprasza.

Instruktor snowboardu Szczyrk.