• en
  • pl

Nauka jazdy

Szkoła Narciarska Szczyrk – SNOWBOARD

SkiTown  Szkoła narciarska Szczyrk oferuje naukę jazdy na nartach i snowboardzie na każdy stopniu zaawansowania, a więc będzie to zarówno nauka od podstaw, jak i doskonalenie wcześniej nabytych umiejętności. Nasi instruktorzy bazując na wieloletnim doświadczeniu dopasowują program szkolenia indywidualnie pod każdego z kursantów.

Nigdy nie miałeś kontaktu z nartami i deską?

Nie mogłeś lepiej trafić! Dzięki naszym (sprawdzonym) metodom na pewno szybko się nauczysz 😉 W przystępny sposób przekażemy Ci swoje doświadczenie i wiedzę, i z pewnością, tak jak my, złapiesz „zimowego bakcyla”na nartach w Szczyrku!

Chcesz poprawić swoją technikę ?

Podczas zajęć będziemy doskonalić styl jazdy i wyeliminujemy złe nawyki. Elastyczność i odpowiednie kwalifikacje, pozwalają naszym instruktorom pracować także z bardzo dobrze jeżdżącymi osobami.
SkiTown Szkoła narciarska Szczyrk

Nie czekaj zarezerwuj lekcję już dzisiaj przez Formularz on-line !!!

Szkoła narciarska Szczyrk Szkolenie

OFERUJEMY:

  • Szkolenia indywidualne.Jest to najefektywniejsza forma nauki jazdy. Instruktor cały swój czas poświęca osobie szkolonej, co daje najlepsze efekty. Lekcja trwa pełną godzinę zegarową, jej intensywność dopasowana jest do aktywności i umiejętności ucznia. W czasie trwania lekcji, instruktor przekazuje niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także na bieżąco koryguje wszystkie błędy. Zajęcia indywidualne pozwalają na znacznie szybsze opanowanie techniki jazdy
  • Szkolenia grupowe.Zajęcia grupowe doskonale sprawdzają się w przypadku grupy osób, wykazujących podobny stopień umiejętności. To także fajny sposób na wspólną naukę w gronie przyjaciół 😉 Na takich szkoleniach zawsze pojawia się odrobina współzawodnictwa wśród kursantów, która przyczynia się do szybszych postępów całej grupy!
  • Szkolenia dla dzieciŁączą zabawę z nauką jazdy. Odpowiednio dobrane ćwiczenia i zabawy oswajają malca ze śniegiem. Na każdej lekcji pojawiają się nowe elementy, dzięki temu zajęcia są bardzo urozmaicone i dzieciaki nigdy się nie nudzą!

Cennik szkoleń (indywidualnych) narciarsko-snowboardowych Stok Krasnal

OSOBY CENA ZA OSOBĘ ZNIŻKI POWYŻEJ 3 DNI
1 80zł/h
2 60 zł/h
3 — 4 50 zł/h 10 %
5 — 8 40 zł/h 15 %

* do podanej ceny należy doliczyć kar­net dla instruktora oraz kursanta
* godzina lekcyjna trwa 55 minut

 

Cennik szkoleń (indywidualnych) narciarsko-snowboardowych Centralny ośrodek narciarski / Beskid sport arena / Szczyrk mountain resort(Szczyrk Gondola)

OSOBY CENA ZA OSOBĘ ZNIŻKI POWYŻEJ 3 DNI
1 100 zł/h
2 70 zł/h
3 — 4 55 zł/h 10 %
5 — 8 40 zł/h 15 %

* do ceny należy doliczyć karnet dla kursanta
* godzina lek­cyjna trwa 55 minut

LOKALIZACJA:

Nasza szkoła usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu – Szczyrk, ul. Narciarska PRZY PARKINGU Szczyrk Mountain Resort W CZYRNEJ. Tuż obok niej, znajduje się świetny stok dla początkujących „Krasnal” . Bardziej zaawansowani narciarze korzystają z trudniejszych tras w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim, który także jest umiejscowiony w bliskim sąsiedztwie SkiTown.

Na miejscu można również skorzystać z wypożyczalni oraz serwisu sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Przed wypożyczalnią znajduje się parking na kilkaset samochodów.

Mapkę można znaleźć w zakładce KONTAKT. Szkoła narciarska Szczyrk Zaprasza.

Przy wykupie minimum 4 lekcji z instruktorem SkiTown wasza pociecha otrzyma pamiątkowy dyplom

Dyplom Szkoła narciarska Szczyrk